Fotenie na akciách

Fotenie na akciách

  • Fotenie môže prebiehať počas celej výstavy / akcie na ktorej sa budete nachádzať (výstava, agility, coursing, obedience, flyball, frisbee, obrany, stopy...) + fotenie po akcii, či už ako spomienku, alebo s trofejami v prípade výhry. Pokiaľ mám na akcii viacero fotení, je potrebné dohodnúť sa na čase (vo výstavnom kruhu), aby som mala šancu pofotiť aj ostatné kruhy. Pri kolízii časov je dohoda individuálna.
  • Fotenie vo výstavnom kruhu (postoj, pohyb, vystavenie s handlerom), na agility (skoky, tunel, slalom + možnosť natočenia videa pri opakovanom behu), pri frisbee a dogdancingu, obedience, poakciové fotenie s trofejami, portrét a postoj s majiteľom aj bez....
  • 3-5 upravených fotografií pre každého účastníka podľa jeho výberu + všetky ostatné fotky z fotenia zaslané mailom každému účastníkovi (nakoľko sa jedná prevažne o dokumentárne fotenie, nepôjde o do detailov poupravované fotky ako budú tie, ktoré si každý vyberie). Pred objednaním fotenia si prosím prečítajte Všeobecné obchodné podmienky.
  • Dodanie fotiek: čo najskôr od výberu klientom, vzhadom na dĺžku trvania akcie (niekedy bývajú aj niekoľko dňové) a počtu fotených účastníkov sa presný čas určiť nedá (je potrebné rátať aj s nutnosťou cestovať ak je akcia napr. na opačnej strane SK, či dokonca v ČR); pokiaľ však fotím len 1 či 2 ľudí, zvyčajne fotky dodám do 5 pracovných dní od výberu klientom (Expresný príplatok za dodanie hotových fotiek do 24 hodín je od 100€, podľa veľkosti fotenej akcie a počtu fotiek).
  • V prípade záujmu o viacero profesionálne upravených fotografií, je poplatok za každú ďalšiu fotku 5€ (Expresný príplatok za dodanie hotových fotiek do 24 hodín je 100€. Expresný poplatok nie je možné využiť pri navýšení počtu fotiek nad bežný rámec balíčka!)
  • Za fotením nie je problém vycestovať kamkoľvek - pri nutnosti cestovať si účtujem 0,50€ / km od miesta aktuálneho pobytu, alebo úhradu nákladov na cestovanie verejnou dopravou.

CENA: dohodou