FOTO BALÍČEK II - PUPPY

Cena: od 30 € (cena sa odvíja od náročnosti fotenia šteniatka)

- pre chovateľské stanice (fotenie vrhov) už od 5 € / šteňa

- Cena sa pohybuje v závislosti od početnosti vrhu, do 5 šteniatok (vrátane) je to cca 15€ za jedinca, vrhy nad 5 šteniat = 5€ - 10€ / šteňa. Vždy je dohoda ohľadom ceny možná ;)

- Za fotením nie je problém vycestovať kamkoľvek. Pri nutnosti cestovať si účtujem 0,30€ / km od miesta aktuálneho pobytu, alebo úhradu nákladov na cestovanie vlakom / autobusom.

 

Dĺžka fotenia: 1,5-3 hodiny fotenia, no čas je flexibilný

Téma fotenia: fotenie podobné ako pri balíčku SINGLE, avšak tu nepôjde o dospelého jedinca, ale o šteniatko. Okrem toho je tento zvýhodnený balíček vhodný pre majiteľov chovateľských staních na prezentačné fotenie šteniatok do inzerátov a na stránky ch. staníc (postoj, portrét). Okrem toho sa šteniatko pofotí pri hre s hračkou, súrodencami, rodičmi, s rôznymi rekvizitami, ale aj s chovateľmi, aby mali budúci majitelia milú spomienku na šteňací vek :)

Dodanie fotiek: 5-10 pracovných dní (podľa môjho vyťaženia, počtu fotiek a náročnosti klienta na úpravu). Čas úpravy sa môže predĺžiť až na 15 pracovných dní, pokiaľ sa fotí početný vrh, alebo niekoľko vrhov naraz!

[7]stenata26.jpg psiportret039.jpg stena05.jpg stenata27.jpg stenata12.jpg stenata22.JPG stenata36.jpg

Cena fotenia zahŕňa:

FOTENIE ŠTENIATKA: 5-10 upravených fotiek zaslaných mailom v originálnej veľkosti bez podpisu a zmenšené na web s podpisom (uverejňovať sa smú len s podpisom) + všetky ostatné fotky zaslané mailom pre osobné potreby (tlač do domáceho albumu, tlač fotodarčekov a pod.)

FOTENIE VRHOV V CH:S.: 3-5 upravených fotiek každého šteniatka zaslaných mailom v originálnej veľkosti bez podpisu a zmenšené na web s podpisom (uverejňovať sa smú len s podpisom) + všetky ostatné fotky zaslané mailom pre osobné potreby (tlač do domáceho albumu, tlač fotodarčekov, ako spomienka pre budúcich majiteľov a pod.). Fotky jednotlivých šteniatok budú rozdelené v samostatných zložkách

- pri záujme o viac ako 5 fotiek je príplatok za každu ďalšiu fotku 5€/ks

- je možné vytvoriť usb pre každé šteniatko samostatne - pri 1-5 šteniatkach je príplatok za USB 4€ (2Gb kľúč) a 8€ (4Gb kľúč), pre početné vrhy (nad 8 jedincov) sú prvé 2 USB (2Gb) zdarma, každé ďalšie príplatok 3€ (2Gb kľúč) a 6€ (4Gb kľúč)

  [7]stenata28.jpg stenata35.jpg stenata10.jpg stenata25.jpg stenata19.jpg kali01.jpg stenata17.jpg

[7]stenata33.jpg stenata23.JPG stenata34.jpg stenata31.jpg stenata30.jpg stenata14.jpg stenata32.jpg

 

Za fotením nie je problém vycestovať kamkoľvek. Pri nutnosti cestovať si účtujem 0,30€ / km od miesta aktuálneho pobytu.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, vždy sa vieme dohodnúť :)