Od šteniatka po dospelosť

OD ŠTENIATKA PO DOSPELOSŤ

  • Úvodná diskusia o predstavách fotenia online, alebo telefonicky.
  • 3 - 5 upravených fotografií v digitálnej podobe z každého obdobia fotenia (s podpisom zmenšené na web a bez podpisu v originálnej veľkosti pre vlastné použitie) + všetky ostatné fotky zaslané mailom pre osobné potreby (tlač do domáceho albumu, tlač fotodarčekov a pod.). Pred objednaním fotenia si prosím prečítajte Všeobecné obchodné podmienky.
  • Jedná sa o špeciálne fotenie, ktoré vzhľadom na svoj rozsah nemá presne stanovené pravidlá. Fotenie je špeciálne určené pre ľudí, ktorí si prinesú domov nové šteniatko a chcú si ho zvečniť na pamiatku. Zároveň by však chceli od rovankého footgrafa také isté krásne fotky, aj keď psík vyrastie. Práve pre tento prípad tu máme tento skvelý balíček! Okrem toho je možné dohosnúť sa aj na pravidelnom fotení, napríklad fotenie šteniatka, psieho teenagera, adolescenta a potom dospeláka. Výber je len na vás :-).
  • Dodanie fotiek: 5-10 pracovných dní od výberu klientom (Expresný príplatok za dodanie hotových fotiek do 24 hodín je 100€. Expresný poplatok nie je možné využiť pri navýšení počtu fotiek nad bežný rámec balíčka!).
  • V prípade záujmu o viacero profesionálne upravených fotografií, je poplatok za každú ďalšiu fotku 5€ (150 Kč).
  • Za fotením nie je problém vycestovať kamkoľvek - pri nutnosti cestovať si účtujem 0,50€ / km od miesta aktuálneho pobytu, alebo úhradu nákladov na cestovanie verejnou dopravou.

CENA: 100 € (2500 Kč)